• info@royalboswellia.lt
  • +370 682 57091

APIE


APIE ROYAL BOSWELLIA

UAB Boswellia LT prekiauja frankincense derva, eteriniu aliejumi ir kitais produktais su frankincense. Įmonė glaudžiai bendradarbiauja su Omano organizacijomis  ir žinomiausiais eterinių aliejų gamintojais bei frankincense dervos rinkėjais.

Savo veiklą pradėjome 2016 metais, susipažinę  su istoriniu ir paslapties apgaubtu frankincense  produktu, turinčiu nuostabų poveikį sveikatai.  Šis produktas Europoje buvo užmirštas šimtmečius, ir tik visai neseniai, tarsi naujai atrastas lobis, vėl pradėjo užkariauti Europą.

Įmonės tikslas tiekti absoliučiai aukščiausios rūšies frankincense ir jo produktus. Tą garantuoja mūsų artimi ryšiai su tiekėjais, turinčiais išskirtines teises šiam aukščiausios kokybės „Omano auksui“.

UAB BoswelliaLT yra įsikūrusi Vilniuje. Dirbame visose Baltijos šalyse, Skandinavijoje,  Prancūzijoje ir Monake. Vystomos rinkos kitose Europos šalyse.

Prekyba Baltijos šalyse:
Rubina Haapamäki, tel. +370 682 57091,
e-mail: Rubina.Haapamaki@gmail.com

Prekyba Skandinavijos šalyse:

Johan Cronstedt, tel.  +358 50584 9240,
e-mail: johan.cronstedt@yahoo.com

Boswellia Sacra frankincense derva ar sakai

APIE FRANKINCENSE DERVĄ

Frankincense derva – tai labai aromatingi, sukietėję Boswellia medžio sakai. Boswellia medžių yra įvairių, bet aukščiausios kokybės  sakų  derva gaunama tik iš Boswellia Sacra medžių.  Medžio žievė rūpestingai  įpjaunama, ir sakai pradeda lėtai tekėti. Taip daroma tris kartus metuose. Kai sakai sudžiūsta ir sukietėja, juos jau galima naudoti. Pirmasis sakų išgavimo periodas trunka nuo sausio iki kovo, antrasis –nuo rugpjūčio iki spalio. Sakų derlius nuiminėjamas penkis-šešis metus, po to medis ilsisi.

Frankincesne dervos aromato panaudojimas yra labai įvairus. Siekiant išgauti aromatą, frankincense derva yra deginama arba smilkoma ant karštos anglies. Graikijoje, Romėnų imperijoje, Egipte, Izraelyje  ir kitose kultūrose frankincense dervos smilkymas – tai dalis religinės ceremonijos.  Egipte, Graikijoje ir Romos imperijoje derva būdavo smilkoma atnašaujant aukas dievybėms.  Iki šiol ji yra naudojama religinėse apeigose.

Frankincense auga tik Omane.  Jis buvo ir yra labai svarbi Omano kultūros dalis.

GYDOMOJI PASKIRTIS

Frankincense dervos gabaliukus, smilkstančios dervos kvapus ir frankincense vandenį naudoja įvairiems negalavimams gydyti:  esant pykinimui, nevirškinimui, kosuliui, aukštam kraujo spaudimui, atsistatymui  po gimdymo. Sukietėję frankincense dervos gabaliukai ar aliejus  yra valgomi.

Senovėje dervos gabaliukus kramtydavo, taip gydydami  virškinimo sutrikimus ir stiprindami imuninę sistemą. Valgomi frankincense dervos gabaliukai turi būti gryni, skaidrūs, be jokių prieamaišų.

APIE FRANKINCENSE ETERINĮ ALIEJŲ

Šis puikus aliejus išgaunamas iš medžių, augančių Omane. Pažeistos žievės plyšiuose lašeliais iš medžio ima sunktis sakai, iš kurių distiliavimo būdu ekstrahuojamas eterinis aliejus.
Frankincense eterinis aliejus nuo seniausių laikų yra vienas vertingiausių ir brangiausių medžiagų, iki šiol naudojamas medicinoje ir kosmetikoje.

Frankincense eterinis aliejus gali būti naudojamas gydant plaučių ir kvėpavimo takų infekcijas. Tai vienas iš geriausių natūralių antiseptikų, ypač rekomenduojamas bronchų katarų ar lėtinio bronchito atveju, naudojamas inhaliacijoms, masažams, vonioms. Šis aliejus rekomenduojamas astma sergantiems žmonėms, nes sulėtina ir pagilina kvėpavimą.

Frankincense aliejus gali būti naudingas senstančiai odai. Manoma, kad jis veikia senstančios ir suglebusios odos tonusą ir raukšlių atsiradimo procesus, taip pat esamas raukšles ir pigmentaciją.

Frankincense eterinį aliejų naudodavo stiprinant gimdą, gydant šlapimo ir lyties takų infekcijas. Jį leisdavo naudoti  nėštumo metu.

Frankincense aliejus veikia raminamai, o tai labai svarbu gydant astma sergančius , nes baimė dažnai sukelia naujus priepuolius.