• info@royalboswellia.lt
  • +370 682 57091
Miros eterinis aliejus 5 ml

Miros eterinis aliejus 5 ml

19.00 17.00

Qty:
Kategorija:

Produkto Aprašymas

Apie mirą ir jos panaudojimo būdus

Mira (Commiphora myrrha) – tai biblinis produktas, paminėtas biblijoje 152 kartus! Kartu su frankincense ir auksu, mira buvo trijų karalių  dovana gimusiam kūdikėliui Jėzui. Bibliniais laikais mira naudojo kaip prieskonį, turintį kartumo, kaip natūralią sveikatinančią ir balzamuojančią priemonę. Mira auga Afrikoje ir Artimuosiuose Rytuose. Miros derva renkama, kai iš įpjautos medelio žievės ištekėję sakai, dar vadinami medžio ašarėlėm, sudžiūsta. Tuomet  sakai  nurenkami ir distiliavimo būdu iš jų gaunamas miros eterinis aliejus. Mira išvertus iš arabų kalbos reiškia ”kartus”.

Mokslininkus mira domina dėl stipraus antioksidantinio poveikio,  gydant vėžinius susirgimus,   parazitų sukeltas infekcijas.  Miros sudėtyje aktyvūs komponentai, terpenai ir seskviterpenai  turi priešuždegiminių ir antioksidacinių savybių. Seskviterpenai turi įtakos pagumburinei smegenų zonai padedančiai iškaikyti emocinį balansą.  Mokslininkai tiria terpenų ir seskviterpenų poveikį  žmonėms,  siekdami pagrįsti priešvėžines, antibakterines ir kitas terapines įtakas sveikatai.

Mira tradiciniais gydymo tikslais ir religinių ceremonijų metu yra naudojama tūkstančius metų. Istoriškai mira buvo naudojama kvepalų gamyboje, balzamuojant, šienligės atvejais, gydant žaizdas, stabdant kraujavimą, taip pat kaip prieskonis ruošiant maistą. Mira iki šiol naudojama tradicinėje kiniečių medicinoje.  Miros derva, kaitinama ant įkaitintos anglies, išskiria mistišką ypatingą aromatą. Naudojama meditacijoms, religinių ceremonijų metu. Mira labai tinka maišyti su frankincense, tuomet jos poveikis būna dar stipresnis.

Aromatizatorius (difuzorius)

100 ml vandens įlašinkite 3-4 lašus miros aliejaus. Dera su Frankinsenso (Boswellia), gvazdikėlių aliejais.

Vonia
5-10 lašų eterinio aliejaus įlašinkite į nedidelį kiekį pieno, druskos

ar vonios putų ir supilkite į paruoštą vandenį, arba pasirinktą aliejų tiesiog įlašinkite į vandenį, kuriame maudysitės.

Plaštakų ir pėdų vonelės
Ruoškite taip pat, kaip ir voniai, tik įlašinkite mažiau aliejaus – 2-3 lašus.

Pirtims 
Įlašinus keletą lašų į vandenį, juo apšlakstyti grindis, sienas, suolus, bet nepilti ant akmenų. Arba įlašinkite keletą lašų į vandenį, kuriame mirkoma vanta.

Masažai ir įtrynimai
Paruoškite eterinių aliejų tirpalą kosmetiniame augaliniame aliejuje (kviečių daigų, saldžiųjų migdolų, simondsijų, alyvų, sojų, sezamo). Paprastai rekomenduojama 10 lašų eterinių aliejų ištirpinti 20 ml augalinio aliejaus, o jautresnei odai užtenka 5 lašų eterinių aliejų.

Patalpų oro gaivinimas
Naudojami specialios paskirties dulkių siurbliuose, aromatiniuose indeliuose arba žvakidėse. Šiuo atveju naudojami tik gryni eteriniai aliejai arba jų spiritiniai tirpalai. Nenaudokite masažui skirto aliejų mišinio. Garindami aliejus aromatinėse žvakidėse, nepamirškite pirma į garinimui skirtą indelį įpilti vandens, o tik po to įlašinti eterinio aliejaus. Taip pat galima įlašinti keletą lašų eterinio aliejaus į vandens purkštuvą, į vandenį, kuriuo plaunate grindis ir pan. Tai ne tik suteiks malonų kvapą, bet ir dezinfekuos.

Kūno ir veido priežiūra 
Įlašinti keletą lašų į naudojamas kūno priežiūros priemones. Odos šveitimui rekomenduojamas smulkios druskos, augalinio aliejaus ir eterinio aliejaus mišinys. Po šveitimo odą nuplauti šiltu vandeniu.

 

Kaip eterinius aliejus vartoti saugiai?

Įspėjimas: Vartoti tik išoriškai.

Nevartoti neskiesto tiesiai ant odos. Neskiesti gali būti naudojami tik ramunėlių, levandų, arbatmedžių eteriniai aliejai
Saugotis, kad nepatektų į akis. Patekus plauti vandeniu.
Saugoti nuo vaikų.
Prieš vartojant eterinius aliejus rekomenduojama pasitikrinti alerginį jautrumą: 1 lašą eterinio aliejaus ištirpinti šaukštelyje augalinio aliejaus ir patepti dilbio odą. Jei po kurio laiko oda paraus ar ims niežtėti, šio aliejaus nevartokite.
Mirų eterinio aliejaus nepatartina naudoti nėštumo ir maitinimo periodais, sergantiems epilepsija bei turintiems įvairių sveikatos sutrikimų dėl eterinių aliejų vartojimo rekomenduojama pasitarti su gydytoju.

 

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Parašykite atsiliepimą apie “Miros eterinis aliejus 5 ml” pirmas

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jūs dar neperžiūrėjote nė vieno produkto.